{{ctrl.notification}}
تور مالدیو

از تور مالدیو، چه میدانید  !

تور مالدیو دعوت از شماست به عمق آرامش و لذت. اگر می‌خواهید تعطیلات خود را فقط و فقط به استراحت و خوشگذرانی اختصاص دهید، فقط کافی است خود را در یکی از این هزار جزیره تجسم کنید؛ چیزی نمی‌گذرد که خود را در حال جستجوی تور مالدیو خواهید یافت

مالدیو کجا هست اصن !

مالدیو مجمع‌الجزایری در اقیانوس هند است. سواحل بسیار زیبای مرجانی دارد و دریایی که مانند اشک چشم زلال است. از درون قایق یا در هنگام شنا می‌توان ماهی‌های رنگانگی را دید که در عمق چند متری از سطح آب در حال شنا هستند. اگر می‌خواهید بدانید دقیقا مالدیو کجاست، باید در نقشه به دنبال کشوری کوچک بگردید که در اقیانوس هند واقع شده است.

مالدیو آب‌‌وهوایی معتدل دارد و دمای هوای آن در طول سال ۳۰ درجه سانتیگراد است. برای همین تمام فصل‌ها، بهترین وقت برای مسافرت به مالدیو است.

اگر چه شاید در شمار کشورهای نسبتا فقیر باشد اما امکانات رفاهی گردشگری آن درجه یک است و حتی سفر به مالدیو در دسته تورهای لوکس محسوب می‌شود.

 

جاذبه‌های گردشگری

مالدیو، شاید رویایی‌ترین مقصد گردشگری در آسیا باشد. علاوه بر استراحت و تفریحات ساحلی، اماکن دیدنی تاریخی و فرهنگی در شهر دارد. کاخ‌های سلطنتی، موزه‌های تاریخی و مساجدی با معماری‌های فرهنگی جاذبه‌های دیگر سفر به مالدیو هستند.

تجربه‌ی خوردن غذاهای محلی و انواع خوراک ماهی در مالدیو، تجربه‌ای به یاد ماندنی از یک سفر ماجراجویانه است

date_range یکشنبه 11 شهریور 1397 remove_red_eye 3272 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09351600466
02191099499
ثبت نظر
chat 0